Blog

Yılın 3 ayını Sonbahar, 3 ayını İlkbahar ile geçiriyoruz. Bahar ayları havanın yumuşaklığından dolayı herkes tarafından çok sevilen aylardır yani mevsimlerdir. Sonbaharda yaprakların dökülmesi ve havaların yavaş yavaş ısınması ile birlikte tatlı bir bahar havası yaşıyoruz. İlkbaharda ise, havaların ısınmasıyla kışın hoyrat geçişi ile zayıflayan yaprakların yeşerdiği, canlandığı güzel bir bahar havası esiyor. Yaz aylarının sıcaklığı ve kış aylarının soğuğu bazı tatil severler tarafından sevilmemektedir.

Bahar Tatilinde Nereye Gidilir?

Kars yemek kültürü oldukça gelişmiş olan, farklı birçok tarife ev sahipliği yapan nezih kentlerden biridir. Kars’ın en önemli kazanımlarından biri olan, tatil severlerin uğrak noktalarından biri de EkinAta Grand Toprak Hotel’dir. Bu Hotel, sosyal faaliyet alanları, yemekleri ve güler yüzlü çalışanları ile tatilin tadını çıkarmanızı sağlayan oldukça keyifli bir Hoteldir.

Baharda Yapılabilecek Aktiviteler

Bahar ayları yumuşak hasından dolayı oldukça sevilen ve aslında rahat edilen aylardır. Bahar mevsiminde ne sıcak ne de soğuk yaşarız. Tatlı bir sıcaklı ve hoş bir serinlik yaşatan bahar mevsiminde yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Doğa yürüyüşü bahar denince akla gelen ilk aktivitedir. Bahar ayında kışın hoyrat havasının yıkıntıları, yazın sıcak havasının kuraklığı ortadan kalkar ve yemyeşil bir dağ karşınıza çıkar.

Doğa yürüyüşü temiz havası ve ferahlık hissinden dolayı bahar aylarının vazgeçilmezidir. Adalara gidilir ve adalarda bisiklet sürülür. Adalar yapısından kaynaklı oldukça sevilmektedir. Baharın yumuşak esintileri ile adalarda bisiklet sürmek oldukça keyif vericidir. Piknik yapmak da bahar aylarının vazgeçilmez aktivitesidir.

Tam bu noktada Kars ilinin en lüks Hoteli olan EkinAta Grand Toprak Hotel’den bahsedebiliriz. EkinAta Grand Toprak Hotel, öncelikle müşteri memnuniyetini esas alan ve bu memnuniyeti sağlayabilmek adına yola çıkan bir işletmedir. EkinAta Grand Toprak Hotel müşterilerine bahar ayalarını keyifli hale getirecek birçok aktivite imkânı sunmaktadır. EkinAta Grand Toprak Hotel’in bünyesinde barındırdığı çocuk kulübü ile çocuklar da düşünülmüştür. Bahar mevsiminin temiz havasını ciğerinize solumanız için de dağ yürüyüşleri düzenlenen EkinAta Grand Toprak Hotel, bahar aylarının vazgeçilmez adresidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.